Tööaeg
 • E-R avatud broneerimisel
  L-P   Suletud
Kontakt
Küsi eksperdilt

  Hambaproteesid

  Elukvaliteet on langenud tülikate proteeside tõttu?

  Olete väsinud oma praegustest suus liikuvatest hambaproteesidest ja mõtlete, et proteeside kinniliimimine on tüütu.

  Võibolla tekitavad teile muret hoopis katkised ja inetud proteesid?

  Proteesi asendamise võimalus, mille puhul pole proteesiliimi enam tarvis kasutada, muudab elu mugavamaks ja lihtsamaks. Proteesi asendamine muudab mõiste „valutavad igemed” iganenuks.

  Kui peate hakkama proteesi parandama või olete proteeside kandmisest lihtsalt väsinud, mõelge tülikate proteeside asendamist implantaatide või sildadega ning unustage proteesiliim.

  Teil on eemaldatud kõik hambad?

  Asendame tülika ärakäiva hambaproteesi implantaatsillaga (vahel kutsutakse ka püsiproteesideks), mis on kinnitatud nelja või enama hambaimplantaadi külge. Et hambaimplantaadid toimivad nagu loomulikud juured, siis tunnete end püsiproteesidega nii, nagu oleks teil loomulikud hambad alles.

  Pakume laia valikut erinevaid proteese oma laborist, hambaimplantaate, uusimaid tehnoloogiaid ja materjale.

  Hind al. 650 € suust eemaldatav protees. Implantaatidele toetatud proteeside hinnad al. 2500€

  Loodus tühja kohta ei salli

  Kui teil on puudu ainult üks hammas, on parim lahendus hambaimplantaadile paigaldatav hambakroon. Kui teil on mitu hammast puudu, soovitame paigaldada hambasilla, mis toetub hammastele või implantaatidele.

  Sarnaselt loomulikele juurtele toetavad ka hambaimplantaadid hambakrooni. Hambaimplantaadile paigaldatud täiskeraamilise hambakrooni väljanägemine ja toime on sarnane puuduva hambaga.

  Hambaimplantaadile pandud hambasild:

  • ei lase puuduva hambaga külgnevatel hammastel asendit muuta ning täidab puuduva hamba vahe;
  • ei lase lõualuul hambajuurte puudumise tõttu kokku tõmbuda, mis vastasel juhul teeks näo vanemaks ja muudaks naeratuse hammaste puudumise tõttu inetuks.