Tööaeg
 • E-R avatud broneerimisel
  L-P   Suletud
Kontakt
Küsi eksperdilt

  Hammaste valgendamine

  kaunis naeratus, hammaste valgendamine

  Kas oled oma varasemaid fotosid vaadates märganud, et su hambad olid siis tunduvalt valgemad kui praegu? Kui nii, siis saame meie nende endise ilu taastada või neile päris uue sära anda.

  Meil on üle 20 aasta hammaste valgendamise kogemust ning me kasutame kõige uuemat tehnikat, mis ei kahjusta ei hambaid ega igemeid. Anname sulle valge pärlirea tagasi ja muudame su hambad kuni 6 tooni heledamaks. 

  Hammaste tumedamaks muutumise põhjusi on palju, näiteks kohvi või tee joomine, suitsetamine, ravimite kasutamine jne. Seetõttu on enne valgendamise protseduuri keeruline hinnata, mitu tooni täpselt hambad valgemaks muutuvad. Vajadusel saame appi võtta spetsiaalse hambatooni mõõtmise aparaadi. Igaks juhuks ütleme, et valgendamine mõjub vaid oma hammastele, nii et kui sul on suus mõni kroon või hambaplomm, siis nende värv ei muutu.

  Hammaste valgendamiseks pakume erinevaid võimalusi. Broneeri aeg konsultatsioonile, et arstiga koos valida sobivaim tehnoloogia.

  Elegantse hambavalgenduse hind:

  • ZOOM valgendus tagab kauni, kuni 6 tooni heledama hambatooni mugavalt ja ohutult
   • Hind 350 eurot
  • Valgendusgeel kodus kasutamiseks koos valgenduskapedega.
   • Küsi hinnapakkumist

  Valgendamise protseduur

  Kas Zoom valgenduse protseduur on meeldiv?

  Enne Zoom valgenduse alustamist veendume, et kõik hambad on parandatud ning hambakivi eemaldatud.

  Seejärel valib meie hambaarst koos sinuga sobiva tehnoloogia. Olenevalt tehnoloogiast kestab protseduur 30 minutit kuni 2 tundi. Puhastame hambad põhjalikult spetsiaalsete puhastuspastadega ning asume neid valgendama.

  Pärast valgendamist võivad õrnemad hambad olla pisut tundlikud ja kuigi see möödub kiiresti, peaksid sa meie arsti muutustest kindlasti teavitama. Saame sinu hammaste tundlikkust spetsiaalsete vahenditega vähendada.